Menu

Hakkımda

Mimar Sinan Üniversitesi Sahne ve Görüntü sanatları/Dekor Kostüm Tasarımı mezunuyum.New Vision Studio/NY (Joe Weishar) dan ‘Visual Merchandising’ eğitimi aldım.
24 yıldır Görsel Mağazacılık alanında çalışıyorum.15 yıllık kurumsal çalışmadan sonra son 9 yıldır danışman, eğitmen ve tasarımcı olarak çalışmaktayım.

Kurumsal olarak görsel mağazacılık yöneticisi ve müdürü olarak çalıştığım şirketler, Vakko, Monev, Persan, Boyner, Beymen, Harvey Nichols’dır.
2010 yılında İstanbul Moda Akademisi (IMA) işbirliği ile 3 ay süren ‘Görsel Mağazacılık ve Vitrin Tasarımı Sertifika Programı’ eğitimini vermeye başladım. Türkiye’de bu alandaki ilk sertifika progamı’dır. Bu eğitimin kurucusu,ana eğitmeni ve yöneticisiyim.

Görsel danışmanlık ve tasarım yaptığım bazı markalar; Damat, Süvari erkek giyim, Armaggan, Watsons kozmetik, Perspektiv kadın giyim, Tailord erkek özel dikim, Hatemoğlu, Watsons kozmetik, Saray muhallebicisi, Tarık Ediz kadın abiye, Biev home decor, Bella Maison home, Penti iç giyim ve Loris parfüm.

Görsel Mağazacılık eğitimleri verdiğim kurumlar; İstanbul Moda Akademisi, Santral İstanbul, Eskişehir  Ticaret Odası, Uşak Ticaret Odası, Yalova Kız Meslek Lisesi

Saygılarımla,

Mine Erkan